עץ לבן

תחת ההגדרה של "עץ לבן" קיים מגוון גדול של לוחות "הרדבורד" ו-MDF עם רקע לבן וציפוי סובלימציה איכותי. הלוחות קיימים במגוון עוביים, החל מ-3 מ"מ ועד 19 מ"מ, בגימורים שונים – מבריק / מט / סאטן, עם ציפוי סובלימציה בצד אחד או בשני הצדדים. הפלטות ניתנות לחיתוך בלייזר או בכרסום, מה שמאפשר מגוון אינסופי של יישומים, החל מריהוט, עיצוב פנים, אדריכלות, שילוט ועד מוצרים שלמים. ניתן לקבל את הפלטות בכל גודל עד לגודל של 120ס"מ * 240 ס"מ. קיימים גם מוצרים ייחודיים כגון אריחי ריצפת דק עמידים בפני שחיקה.

מתכות

בקטגוריית המתכות תוכלו למצוא מגוון אינסופי שלחומרים. החל מפלטות אלומיניום בעוביים שוניםבצבעים כסף, זהב, לבן ברונזה ועוד, במידות עובי שונות,בגימורים שונים כגון מבריק, מט, מוברש ועוד,להדפסה צד אחד או דו צדדי ולשימושי פנים וחוץ עםעמידות חוץ של עד 3 שנים.כמו כן, ישנן מתכות רבות נוספות כגון פח, פליז,נירוסטה ועוד.שימושים אפשריים למתכותנעים החל משילוט פנים וחוץדרך עיצוב פנים ריהוטואדריכלות.

עץ טבעי

העץ הטבעי נבדל מהעץ הלבן גם בסוגי העץ ובעיקר בגימור.אין בו שכבה של צבע לבן ולכן הרקע הוא צבעו הטבעי של העץ.ניתן לבקש מגוון של חומרים החל מפלטות צפצפה בעוביים שונים ועד בלוקים של סוגי עץ מגוונים.

אקריל, פלסטיק, ופולימרים שונים

עולם הפולימרים (פלסטיק) הוא מגוון וכמעט אינסופי. אכן, לא כולם מתאימים לתהליך הסובלימציה, אבל המגוון המתאים הוא רחב מאד.החל מפלטות שקופות או אטומות שניתנות להדפסה ולעיתים רבות גם לעיצוב צורני, דרך פולימרים סינטטיים המשמשים בתעשיות שונות, יריעות פילמים דקים ליישומים מגוונים ועד מוצרים מוגמרים בצורות שונות.שימושים אפשריים ינועו בין פילמים לשילוט מואר, דרך מטבחים, ריהוט, עיצוב פנים ועוד.

טקסטיל

שוק הטקסטיל הוא עולם ומלואו.הוא נוגע כמעט בכל צד בחיינו, והוא ממשיך להתפתח ולגדול. החידושים בתחום לא מפסיקים ונראה שאין סוף לחדשנות בתחום.מרבית החידושים נוגעים לבדים מעשה ידי אדם שפלח השוק שלהם כבר מזמן עבר את זה של הבדים הטבעיים, ורק ממשיך לגדול.

תפקידה של הסובלימציה בשינוי העולמיהוא חשוב ביותר. פיתוח ושכלול של שיטותהדפסה בכל פן של ענף הטקסטיל מצעידאת התעשייה קדימה. בין אם מדובר בהדפסתפריטים בודדים או ייצור כמותי, בין אם מדוברבהדפסה על פריטים מוגמרים או כחלק מתהליךהייצור, ובין אם השימוש הוא ללבוש, לריהוט,לשילוט או לכל תחום אחר, ייחודה של הסובלימציההוא בעומק הצבע שאין שני לו בשום טכנולוגיהאחרת, בעמידות גבוהה בהרבה לעומת שיטות אחרות,בקלות תפעול ועלויות נמוכות, ובמיוחד בכך שהדפסה בסובלימציה אינה משנה כלל את תכונות החומר. 

לפיכך, לא משנה באיזה תחום אתם נמצאים,כמעט ודאי שיש לכם נגיעהכזאת או אחרת גם לטקסטיל,וסובלימציה היא הטכנולוגיהשתיתן לכם את מירב הפתרונות. 

סובלימציה בתלת מימד

תחום הדפסת הסובלימציה כבר עזב מזמן את המגבלות של הדפסה על חומרים ומוצרים שטוחים או כאלה שצורתם מותאמת למכבש חום כזה או אחר.כיום ניתן להדפיס כמעט כל דבר שעולה על הדעת, בין אם על-ידישימוש בחומרים שניתנים לעיצוב בחום או Vacuum Forming (ואקום פורמינג), ודוגמא טובה לכך היא עיצוב משטחי מטבחמחומרים כמו קוריאן ודומיו או גלשנים וסנובורדים המודפסיםבתהליך הייצור, או לחילופין שימוש במכבשים ללא גוף חימום קשיח היכולים להתאים את עצמם כמעט לכל אובייקט או צורה.בכל סוגיה או אתגר מומלץ להתייעץ איתנולמציאת הפתרון המתאים ביותר לצרכיכם.

Close (esc)

Popup

Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.

Search

Shopping Cart

Your cart is currently empty.
Shop now